KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9309198
nr 930 9198
Blyerts
Sven Sahlberg (f. 1909), porträtt, signerad. , 25x19
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 december 2014
kl 18:06:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr